Візитна картка блогу

Вітаємо вас, шановні відвідувачі блогу!


Пропонований блог є одним із засобів опанування новітніми інформаційними технологіями, інтегруванням сучасних інформаційних ресурсів в навчально-виховний процес. 

Блог є своєрідним онлайновим методичним посібником для всіх, хто має бажання вдосконалити свої навички по створенню ІТ-контенту навчально-виховного процесу.

Про нас: 
Творча група вчителів Знам'янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з проблеми "ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя" працює з 2012 року.

За цей час вчителі  пройшли навчання за тренінгами "Партнерство в навчанні", "Учителі в онлайні", "Intel. Навчання для майбутнього" (версія 10.1), "Основи Інтернету", взяли активну участь у загальношкільному веб-квесті "Кіровоградщина - рідна моя сторона" до 75-ї річниці нашої області. Працюючи над проектами, опанували онлайнові сервіси LearningApps, Imagechef, Tagxedo, Bubble.us, навчились використовувати сховища GoogleDrive, OneDrive, створювати онлайнові документи, презентації, форми, електронні таблиці, онлайнові кросворди, інтерактивні карти, карти знань тощо. Колектив школи отримав спеціальну відзнаку в рамках конкурсу "Успішний проект - 2013".

Але зупинятись зарано: ще багато цікавого у вирії інформаційних технологій! Наш колектив прагне йти в ногу з часом, адже ми навчаємо дітей з особливими потребами, а, отже, і до підготовки і проведення уроків повинні бути особливі вимоги: ми повинні готувати їх до життя у інформаційному суспільстві, суспільстві "економіки знань", працювати над соціалізацією особистості учня в умовах спеціальної школи.

Педагогічний колектив нашої школи-інтернату з метою впровадження ІКТ у педагогічний процес визначив наступні завдання:
 • перехід на якісно новий рівень у використанні комп’ютерної техніки і інформаційних технологій;
 • створення інтегрованого інформаційно-освітнього середовища;
 • ефективне використання основних можливостей всесвітньої мережі Інтернет;
 • інтенсифікація навчально-виховного процесу через активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів шляхом широкого використання ППЗ;
 • забезпечення суттєвого росту професійної майстерності педагогів та підвищення якості засвоєння учнями знань, практичних умінь, навичок;
 • формування основних груп компетентностей учнів з впровадження сучасних інформаційних технологій та удосконалення управлінської діяльності;
 • формування інноваційної культури навчального закладу;
 • впровадження освітніх інновацій у навчально-виховний процес шляхом формування системи розробки, пошуку, освоєння, експериментальної апробації, об’єднаної спільними пріоритетами, плануванням та інформаційною мережею;
 • створення банку ІКТ-супроводу уроку для широкого використання у навчально-виховному процесі.

Очікувані результати:
 • усвідомлення членами педагогічного колективу основних дидактичних цілей використання ІКТ та основних напрямів їх упровадження в освіті, як засобів навчання, що вдосконалюють процес викладання, підвищують його ефективність, якість і результативність;
 • забезпечення доступу учнів до науково-освітніх ресурсів;
 • автоматизація процесу оцінювання, коригування результатів навчальної діяльності через використання комп’ютерного тестування.

10 коментарів:

 1. Блог вже є цікавим, не дивлячись на те, що в процесі створення! Вітаю!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, п. Алло! Запрошую Вас бути постійним нашим читачем!

   Видалити
 2. Ваш блог, пані Ірино, дуже сподобався. Є чому у Вас повчитися. Успіхів Вам і надалі.

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже цікавий у Вас блог, успіхів у подальшій роботі

  ВідповістиВидалити
 4. Шановна, колего! Сподобався Ваш блог. Є цікаві пости. маю надію бути частим гостем у вашому блозі.

  ВідповістиВидалити
 5. Дійсно цікавий блог. Ви висвітлюєте питання, які цікаві багатьом вчителям.

  ВідповістиВидалити
 6. Шановна Ірино Семенівно! Я у захваті від Вашого блогу, Вашої ерудиції та Вашої невтомності! Зичу Вам наснаги та здоров*я!!! Дякую за слушні поради та змістовні напрацювання!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Валентино Олександрівно! Для мене Ви - достойний приклад! Завжди із задоволенням чекаю зустрічі і спілкування з Вами!

   Видалити
 7. Дякую за натхнення. http://webprofilportfolio.blogspot.com/2015/10/blog-post_29.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Мені дуже приємно, що наша робота стала Вам у нагоді! Дякую! Завжди рада співпраці!

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...